Cennik - RABATY dla stałych klientów

 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam zaproponować najlepsze      
rozwiązania dla przeprowadzki i dopasować się do charakteru danego zlecenia.

Na całkowity koszt przeprowadzki wpływa wiele czynników, między innymi wielkość i ilość przedmiotów do przewiezienia, piętro załadunku i rozładunku, możliwość łatwego dojazdu, usługi dodatkowe takie jak np. pakowanie mienia.

Opracowany przez nas cennik pozwala na stworzenie przyjaznej i specjalnie dostosowanej do potrzeb Klienta oferty finansowej.

 

W przypadku załadunku przez klienta nie ponosimy odpowiedzialności za zniszczenia spowodowane niewłaściwym zabezpieczeniem Państwa mienia. Na życzenie klienta pomagamy w zabezpieczeniu mienia

 

Oferujemy 10 % RABATU dla stałych klientów i z Kartą Rabatową 

 

Naliczanie opłaty uzależnione od czasu pracy:

  • Praca 2 osób - 70 zł/godz.
  • Praca 3 osób - 90 zł/godz
  • Praca 4 osób - 120 zł/godz
  • Wynajem samochodu z kierowcą na terenie Białegostoku 40 zł za godzinę.
  • Wynajem samochodu z kierowcą pomagającym w załadunku, rozładunku, wyniesieniu i wniesieniu mienia/towarów - 60 zł za godzinę.

 

Naliczanie opłaty uzależnione od przejechanego dystansu:

  • Transport krajowy powyżej 100 km (w zależności od wybranego środka transportu) - 1,20 - 2,50 zł/km.
  • Transport na odległość do 100 km od granicy miasta (w zależności od wybranego środka transportu) - 1,20 - 2,50 zł/km plus stała opłata 30-70 zł za każdą godzinę pracy środka transportowego i jest zależna od rodzaju wybranego środka transportu.

 

W celu dokonania wyceny zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wycena jest całkowicie bezpłatna i nie zobowiązuje do skorzystania z naszych usług.

Zapewniamy, że nasza dokładność, doświadczenie i bogata oferta zapewnią Państwu profesjonalną i przyjemną przeprowadzkę idealnie dostosowaną do Państwa potrzeb.